“Slim” serisi alüminyum radyatörler diğer serilere nazaran daha düşük dilim genişliğine sahiptir. Bu sayede aynı uzunluktaki diğer radyatöre oranla daha fazla dilim sayısıyla ısıl verim daha da artırılmış olmaktadır.

Paslanmaya karşı uzun süreli dayanıma sahip olan alüminyum radyatörlerimiz düşük su hacmi ve yüksek ısı aktarım kapasitesiyle sıradan radyatörlere göre çok daha verimli ve ekonomik olup enerji tasarrufu sağlar.

Özel alüminyum kaynağı ile, yüksek hidrostatik basınca dayanıklı olarak üretilen radyatörlerimiz çok çeşitli renk ve ebatlarda kullanıma sunulmuştur. Yüzeyi kir ve leke tutmayan bir yapıya sahip olduğundan temizlenmesi ve kullanımı son derece kolay vede sağlıklıdır.

Standart askı sistemleriyle montajı son derece kolay olan alüminyum radyatörlerimiz ince bir yapıya ve şık bir tasarıma sahiptir. Bu sayede hem yaşadığınız mekan daralmayacak, hem de çok daha şık ve estetik görünecektir. Ayrıca Slim Nature modellerinde ahşap renk ve desenleri radyatöre doğal ve estetik bir görünüm sağlar.

Anarad Alüminyum radyatörleri ISO ve TSE standartlarında üretilmiş olup, imalat hatalarına karşı 11 yıl garantilidir.

Share this post on: