Modern banyoların vazgeçilmezi

ANARAD Banyopan ile hem banyonuzu ısıtın, hemde bornoz ve havlularınızı kurutun. Ayrıca mutfak, hol ve diğer mekanlarda da kullanabileceğiniz ANARAD Banyopan’lar 4 farklı yükseklik ve 3 ayrı genişlikte, boyalı veya krom, düz veya oval olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ergonomik dizaynı sayesinde temizleme ve bakımı çok kolaydır. Montaj aparatları ile birlikte satışa sunulan Anarad Banyopanlar kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Boya ve krom kaplama öncesinde çeşitli yüzey temizlik teknikleri uygulandığından ürün korozyona karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

 

Yeni elektrikli banyopan modeli

Yeni üretilen elektrikli banyopan modeli ile ısıtma tesisatınızın olmadığı yerlerde dahi kullanabileceğiniz banyopan, şık ve dekoratif görünümü ile artık mutfak ve banyolarınızda. Kolay montajı ve kullanımı sayesinde rahatlık artık sizlerle.

Yeni elektrikli banyopanın üzerinde bulunan termostatlı rezistansı ile havlu kurutucunuzu istenilen sıcaklıkta sabitlemeniz mümkündür.

Sıcak su ile çalışan modelinde olduğu gibi korozyona karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olması açısından çeşitli yüzey temizleme teknikleri uygulandıktan sonra boya veya krom kaplama işlemi yapılmıştır.

Share this post on: